Hakkında

Başkent Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden burslu olarak 2012 yılında başarıyla mezun olan Meltem Erdağı Ankara’nın köklü hastanelerinde çalışarak birçok alanda çok önemli deneyimler kazanmıştır. 2017 yılında Meltem Erdağı Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlığı merkezini kurmuştur. Şu an aktif olarak kurucusu ve yöneticisi olduğu merkezinde bireysel ve kurumsal danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Meltem Erdağı Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlığı merkezi, daha kaliteli bir yaşama sahip olmak için toplumda beslenme bilinci yaratarak, pozitif düşünen, kendisine ve sağlığına değer veren bireylerin oluşumuna katkı sağlamak vizyonuyla kurulmuştur.

Önceliği insan olan merkezimiz, bilgi, birikim ve deneyimlerini toplumun yararı için kullanan, bilimsel literatür ışığında ulusal ve uluslararası platformda aktif, alanında öncelikleri sağlayan bir kuruluş olmak misyonu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Merkezimizin birincil amacı sağlıklı ve kaliteli yaşamı topluma kazandırmaktır. Yaratıcı, dinamik ve güvenilir bir şekilde etik değerlere bağlı kalarak Ankara’da bireysel ve kurumsal beslenme diyet danışmanlığı hizmetleri vermektedir.

Sağlıklı ve mutlu bir yaşam sahibi olmanız dileğiyle…

DYT. MELTEM ERDAĞI

p
p
p
p