Online Diyetisyen Ankara

Online Diyetisyen Ankara
Online Diyetisyen Ankara
17/08/2020

Diyetisyen kilo verme ve kilo alma noktasında kişiye özel olarak hazırladığı diyet programları ile yardımcı olurken bulunduğu şehirde diyetisyen olmayan, şehir dışında olan ya da vakti olmayan kişiler için artık online diyet uygulamaları yapılmaktadır. Danışanlar tarafından kolay ve hızlı bir şekilde diyetisyene erişme imkanı sağlayan bu uygulamalar ile birlikte bahaneler de ortadan kalıyor ve sürekli olarak destekçiniz olan bir mekanizma oluyor. Üzerinizde bu dost elini hissettiğinizde yediğinize içtiğinize daha çok dikkat ediyorsunuz ve başarı oranı da yüksek oluyor. Ankara online diyetisyen hizmeti veren Meltem Erdağı aynı zamanda görüşme sonrasında hastaların sonraki randevularını aksatma, beslenme alışkanlığı oluşmadığından dolayı sonraki randevuya gelmeme gibi durumları da ortadan kaldırıyor. Kilo verme hızı olarak yüksek sonuçlar veren bu uygulama ile sağlıklı ve kalıcı bir kilo kaybı yaşamak da daha muhtemel oluyor.

Online Diyet Paketleri

Online diyet paketleri olarak sağlanan bu hizmette dijital kanallar yardımı ile öncelikle diyetisyen ile irtibata geçiliyor. Diyetisyene kan tahlili sonuçları gönderiliyor ve değerler kontrol ediliyor. Bilgilerin diyetisyene ulaşması ile birlikte kişiye özel olarak beslenme programları hazırlanıyor. Bunlar paket şeklinde alınabileceği gibi aylık olarak da alınabilir. Ayrıca daha sonra listede bir değişiklik yapmak gerekir ise liste güncellenerek danışana tekrar gönderiliyor. Bu sayede online diyet bireyler üzerinde bir ödev izlenimi yaratıyor.

Online Diyet Ücretleri

Online diyet adı altında hizmet veren sahte diyetisyenler de yok değil. Cüzi ücretler talep ederek sizleri sağlıklı bir şekilde zayıflatacağını iddia eden kişilere itibar etmeyiniz. Ayrıca diyet programı talep ettiğiniz uzmandan gerekli olan eğitim belgelerini de talep etmenin önemini vurguluyoruz. Online diyet için diyetisyenler tarafından talep edilecek olan ücretler farklılık gösterecektir. Çünkü her hastanın yaşı ve fizyolojik özellikleri birbirinden farklıdır. Bu sebeple bireylere özel listeler hazırlanmakta ve programın uygulama süresi de kişiden kişiye göre değişmektedir. Hemen sitemiz üzerinden bizler ile irtibata geçerek diyet ve online diyet uygulamaları ile fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Bilgilerinizin alınması ve sisteme kaydedilmesi sonrasında bu bilgiler ışığında hazırlanan liste sizlere ulaştığında hemen uygulamaya başlayabilirsiniz.