Önceliğimiz

Bu süreçte sağlıklı ve kalıcı bir şekilde kilo kaybederken, hayat boyu sürdürebileceğiniz bir beslenme alışkanlığı kazandırmayı hedefliyoruz!

Kısa sürede hızlı, sağlıksız ve kalıcı olmayan sonuçlara değil, davranış değişikliği geliştirerek; uzun vadeli, kalıcı değişiklikler elde ediyoruz.

Sağlığı sadece beslenmeden ibaret olarak görmüyor, psikolojik, sosyolojik ve fizyolojik tüm olguları bir bütün olarak değerlendirip, beslenmenin yanında hareket, uyku, stres, sosyal hayat gibi sağlığımızı etkileyen her şeyi süreçte ele alıyoruz.

Biz her danışanımızla bambaşka serüvenler yaşayarak onların değişim ve dönüşümlerine mutlulukla ve heycanla ortak oluyoruz.

Neden Online Diyet?

Kişiye özel hazırlanan beslenme programlarıyla hiç yorulmadan sağlıklı beslenmeyi de öğrenerek kalıcı ideal kilonuza ulaşmak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok kolay! Şuan bulunduğunuz yerden ayrılmanıza gerek kalmadan kendinize uygun programı seçerek bize kolayca ulaşabilirsiniz!

Haftalık yapacağımız görüşmelerle bulunuduğunuz yerden ayrılmak zorunda kalmadan, zamandan da tasarruf ederek bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Online Programda haftalık kilo takibi ve görüntülü/mail/whatsapp yoluyla diyetisyen görüşmesinin yanında diyet sürecinde WhatsApp yoluyla da tüm sorularınız ve endişeleriniz cevaplanır. Bu süreçte her zaman yanınızdayız!

Online Diyetin Size Katkıları

Bu hizmeti aldığınızda diyetisyene gitmenize gerek kalmadan, her hafta sizin yaşam tarzınıza göre değişiklik yaparak ve aklınıza takılan her soruyu cevaplayarak motivasyonunuzu artırıyoruz. Ayrıca kilo verme durumuzunu değerlendirerek gerekli görülen değişiklikleri sizinle birlikte planlanıyoruz.

Uygulayacağınız sağlıklı beslenme programında; hayatınızda diyet, kaçamak gibi kelimeleri çıkararak, yemeklere kötü/iyi gibi anlamlar yüklemeden sizi düzenli takip ederek süreci keyifli hale getirip beslenmenizi nasıl dengeleyeceğinizi anlatıyoruz.

Online Diyet :

  1. Sağlıklı ve kalıcı bir şekilde kilo kaybederek sürdürülebilir sağlıklı bir yaşama başlamanızı sağlar.
  2. Standart listelerin dışında öğün sayısı ve öğün düzeni tamamen size özel hazırlanır.
  3. Programı uygularken en sevdiğiniz besinler hayatınızdan çıkarılmadan programınızın uygun bir köşesine yerleştirilir.
  4. Kan değerleriniz yorumlanır ve beslenme programınız kan değerlerinize göre uygun bir şekilde yazılır.
  5. Yaşam tarzınız, alışkanlıklarınız, hastalıklarınız, kullandığınız ilaçlar vb. kriter göz önünde bulundurulur.
  6. Yapılması ve ulaşılması zor listelerin aksine zamanınızı almayacak lezzetli listelerden oluşur.
  7. Takip sistemi sayesinde; hastalık, tatil, gezi ya da diğer özel durumlar nedeniyle diyete uyamadığınızda hızlandırıcı ara programlar ile diyetiniz desteklenir.
  8. Zamanınız size kalır.
  9. Online diyet programlardan herhangi birine kayıt olduğunuzda Diyetisyen Meltem Erdağı sizi devamlı takip eder.

* Program sonunda kendinizin sadece bedensel olarak değil zihinsel olarak da ne kadar değiştiğinize inanamayacaksınız. Haydi siz de bu değişimi başlatmak ve kendi bedeninizi keşfetmek için daha fazla beklemeyin!

Hemen Başlayın
Detaylı Bilgi ve Randevu