Takipsiz Online Diyet

Takipsiz Online Diyet: 300 TL

Motivasyon konusunda sıkıntısı olmayan, genelde rutin ve düzenli bir hayatı olan ve çok fazla değişiklik gerektirmeyen durumlarda takipsiz diyet programı tercih edilebilir.

Tek ihtiyacınız size özel hazırlanmış ve kolaylıkla uygulayabileceğiniz sağlıklı bir beslenme programı ise Takipsiz Online Diyet tam size göre.

Bu programla ayda 3 veya 4 kg verebilirsiniz.

Takipsiz online Diyet; size özel hazırlanmış 2 adet diyet programından oluşur.

İzlenecek Adımlar Nedir? 

1.    Programa başlamak için sayfanın altında bulunan butona tıklıyorsunuz.

2.    Butona tıkladıktan sonra karşınıza çıkacak olan formu dolduruyorsunuz.

3.    Doldurduğunuz bilgi formu bize ulaştıktan sonra sizinle iletişime geçiyoruz ve programa başlamadan önce izlenecek adımlarla ilgili size bilgi veriyoruz.

3.    Ödeme adımını gerçekleştirdikten sonra sizden istediğimiz sonuçlarınız, programla ilgili istekleriniz, sağlık durumunuz vb. tüm etkenleri değerlendirip,size özel hazırlanan 2 adet diyet programını mail olarak gönderiyoruz.

4.    Haftada bir veya 10 günde bir tartım sonuçlarınızı bizimle paylaşıyorsunuz. 15 gün veya 20 günün sonunda iletişime geçtip birlikte sonucunuzu değerlendiriyor ve yeni programınızı gönderiyoruz.

 

Aşağıda bulunan ''Programa dahil olmak için tıklayın''butonuna tıklayarak başvuru yapabilirsiniz. Başvurudan sonra sizinle en geç 3 gün içerisinde iletişime geçilecektir. 

NOT: Herhangi bir nedenden ötürü diyete devam etmek istemeyen kişiler için, kullanılmayan görüşmelerin iadesi yapılmaz.

Programa dahil olmak için tıklayınız