Yüz yüze Görüşme

Prensibimiz, keyifle yapabileceğiniz ve bunu hayat boyu devam ettirebileceğiniz bir program hazırlamak. Çoğumuzun aklına diyet deyince yediklerimizi kısıtlamak ve aç kalmak gelir. Aslında diyet kelime anlamı olarak ‘yaşam tarzı’ demektir.  

Bu programda diyetin kelime anlamını sizlerle gerçekleştiriyoruz. Yani yaşam tarzınızı fark ettirmeden ve keyif alarak iyileştiriyoruz.   

Yaklaşık 30-45 dk kadar süren ilk seanslarımızda beslenme alışkanlıklarınızı, genel sağlık durumunuzu, aktivitenizi ve motivasyon seviyenizi değerlendirip ihtiyaçlarınızı belirliyoruz ve size uygun, keyifle yapabileceğiniz ve sürdürülebilir bir yol haritası çiziyoruz. 

İlk seanstan itibaren porsiyon bilincini oluşturuyoruz. Her hafta size uygun örnek beslenme programları çıkarıyoruz. Bu listeler bize sadece yol gösterici örnek listeler oluyor. Süreçte beslenme bilgisi ve bilinci geliştirdiğiniz için listelerden bağımsız hareket edebiliyorsunuz. 

Asıl amacımız danışanlarımıza sağlıklı kilo kaybı sağlarken, onları beslenme konusunda eğitmek, özgürleştirmek ve alışkanlıklarını değiştirmeye yardımcı olmaktır. Diyet yapmadan, aç kalmadan, sevdiğiniz yemekleri yiyerek, mutlu, güçlü bir şekilde hedefinize ulaştırıyoruz. Bu süreçte her zaman yanınızda sürekli iletişim halinde oluyoruz. 

*Birebir özel takip ve haftalık görüşmeler,

*WhatsApp üzerinden de sürekli motivasyon,

*Hatalı beslenme alışkanlıklarının yönetimi için beslenme eğitimi, 

*Yeni alışkanlıkları hayat tarzı haline getirebilmek

Kısacası hedefinize ulaşmak için ihtiyacınız olan her şey bu programa dahil.

Hazırsanız başlıyoruz...